Poznaj salon JUKU i naszych ekspertów

Pasja oraz tworzenie, to nasza recepta na to, aby osiągnąć efekt niepowtarzalnej, urzekającej fryzury. Dążenie do mistrzostwa w sztuce fryzjerskiej dzięki doskonaleniu swoich umiejętności oraz otwieraniu się na świat mody i współczesnego designu. Nasze umiejętności mają silną podbudowę praktyczną i teoretyczną.

przewiń niżej

Indywidualne podejście

Sposób twórczego wykorzystania technik i trendów sprawia, że każdy Klient JUKU jest traktowany indywidualnie.

Szeroki wachlarz usług

Połączenie pasji, profesjonalizmu, wyobraźni i wysokiej klasy rzemiosła sprawiają, że naszym Klientom możemy zaproponować każdą fryzurę.

Najlepsze produkty

Aby uzyskać olśniewającą fryzurę i odżywione włosy, warto wybrać najwyższej jakości kosmetyki. Tylko takie proponujemy swoim Klientom.

Profesjonalizm i perfekcjonizm

Nasi specjaliści to prawdziwi eksperci w kreowaniu profesjonalnego wizerunku. Dzięki temu możemy zagwarantować zawsze oczekiwany efekt.

O salonie

Pracownia Fryzur JUKU to miejsce dla każdego, kto ceni niepowtarzalny styl i jakość oraz chce wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami. Nasz salon to wyjątkowe miejsce, w którym panuje unikalna atmosfera, połączona z profesjonalną obsługą. Spełniając oczekiwania naszych klientów, proponujemy następujące zabiegi: keratynowe prostowanie włosów, trychologiczne kuracje do skóry głowy, doczepianie włosów metodą kanapkową oraz wiele, wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką - oferta oraz zapraszamy do naszego świata w Gdańsku przy ulicy Świętokrzyskiej 134.

Kontakt

Salon fryzjerski JUKU

Świętokrzyska, nr 134, lok. 38
80-180 Gdańsk